| madalin_9052 a întrebat:

Am un nokia c3 (am pe el net ) si mi-am luat yahoo, mi-am facut cont si am adaugat pe unu in lista si apoi vreiam sa mai adaug zice Am intampinat o problema la procesarea ultimei dvs. solicitari! Va rugam sa reveniti mai tarziu ( cod de eroare :999) Metintionez cam intrat pe yahoo si pe PC si acolo mnerge sa adaug contacte. Deci intrebarea : De ce a mers sa adaug doar o pers apoi celelalte ( chiar daca bagam la nimereala) eroare? O fi de la telefonul meu?(dar nu cred cai special de chat, mess. facebook si din astea) funda

1 răspuns:
| Costa1 a răspuns:

POI nu are cum sa fie de la telefon asteapta ///// cele la nimereala nu exista deci asta ar putea fi o problema reinstaleza-ti programu daca nu merge deloc