| gangnamstyle a întrebat:

am un router Dlink 600 l-am configurat merge netul pe PC dar pe netbook nu reusesc sa-i bag reteaua sa-l conectez chiar nu merge, inainte functiona dar cand am bagat Win 7 ultimate nu me am acea optiune de WIRELESS in Network and sharing center... si nu stiu unde pot baga retele wireless

1 răspuns:
| Andreeac33 a răspuns:

Apasa fn+f8.O sa iti apara un x. Apropie-te de router si apasa din nou.O sa iti apara o bulina Orange, alege reteaua si scrie parola in caz ca ai una.Ar trebui sa mearga.In caz ca se blocheaza, scoate router-ul din priza, astepata 5 minute si conecteaza-l la priza si apasa din nou fn +f8.