| Frumystefy a întrebat:

am vb mai de mult cu un baiat pe facebook si nu imi spunea pe nume imi spunea doar pisi sau mai des,, fâță "...
Ce inseamna asta?

8 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Ca te alinta?

| RainmakerX a răspuns:

Hey! Nu inseamna cine stie ce...sunt 3 variante:

1.Te alinta, te simpatizeaza cat de cat si vrea sa ti se adreseze un pic diferit

2.Doar glumeste.

3.Nici nu te place dar nici nu te uraste, pur si simplu ii pare mai "cool" sa te alinte decat sa-ti spuna pe nume. Nu este mare lucru. Multi vorbesc asa pe facebook. Poate vrea sa fie in "trend cu moda".

Depinde de baiat, daca va intelegeti foarte bine atunci cel mai probabil te simpatizeaza un pic si te alinta, daca este acel tip care-si bate joc atunci cel mai probabil glumeste...nu inseamna nimic.

Succes!

| Cσcσ a răspuns:

Chiar ar trebui sa aiba o semnificatie? Poate asta este stilul lui, asa le vorbeste prietenilor si poate ii este mai usor asa decat sa-ti spuna pe nume. happy
Pa!

| Kenya a răspuns:

Ca foloseste replici expirate rolling on the floor

| RAY a răspuns (pentru Kenya):

Iubirea asta pe fb

| Cristinaaa57 a răspuns:

Ca face misto, sau vrea o Aventura cu tine

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Inseamna ca te alinta, poate ca te place sau, poate ca vrea ceva anume de la tine, o aventura (intelegi la ce ma refer ). happy

| Sweet155 a răspuns:

Cred ca iti adora fizicul tau.