| anonim_4396 a întrebat:

Am visat de mai multe ori ca un baiat, pe nume X imi spunea ca ma place. Am fost acum un an cu baiatul respectiv. Inseamna ceva:-s? Suna naspa intrebarea dar chiar sunt curioasa ce spuneti laughing))))))))

3 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Inseamna ca inca te mai gandesti la el, ca au existat ceva sentimente si ca poate ti-ai mai dori sa mai fii cu el. Ce zici daca i-ai spune visul tau? Poate fi un nou inceput pentru voi. Bafta!

| JustmeV a răspuns (pentru ASIGURATORUL):

Nu stiu, nu imi mai place de el. Nu i-as putea spune deoarece ma uraste din motive necunoscute. Dar multumesc mult ca ai raspuns la intrebare. :*

| Clauasdf a răspuns:

Stiu cum e sad Nu cred ca inseamna nimic... Sunt doar vise happy