| BootsToAsses a întrebat:

as avea si eu nevoie de ajutor. as vrea sa devin mai cool. adica sa fiu mereu in centrul atentiei, dorit te toti. insa am nevoie de ajutor. faza e ca sunt pitic am 12 ani si 1, 50 (aproape), mi s-a spus ca sunt dragut >:" etc. si nu prea sunt luat in seama, insa daca petreci putin timp cu mine va fi alta parere. cei de la liceu nu prea ma baga in seama tot din aceasta cauza ce as putea facesad. in clasa la mine mai sunt in centrul atentiei dar in rest toti ma cred prost. ajutorpuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| TimeeaBtrx a răspuns:

Incerca sa iti combni hainele intr-un fel mai rebel, sa porti ochelari de soare mai mereu si sa iti faci o gasca de prieteni care au un nivel de popularitate cat de cat in liceu, gen viitorii rapperi, dansatori, miss-uri big grin si de astea...at sigur vei ajunge cool daca asta iti doresti, desi nu-ti recomand

1 răspuns:
| Anonimuldatelor a răspuns:

Eu sunt la fel ca tine tot așa de mic dar vând am fost mic am fost foarte social și acum vorbesc cu toți ăsta care îi știu și ei mă baga în seama îi Salut ei mă saluta înapoi.La școală sunt mai ureche nu sunt retras înjur când e nevoie mă joc cu fetele socialiste și nu în modul de (şotron) și nici în ăla (pervers) nu sunt nici un bătăuși dar cei care se iau e mine știu ca am spate (adică prieteni e așa în sus care sa îi bata) și iată blugi negri și bascheți Adidas inalti