| BoGdY13 a întrebat:

As avea si eu o intrebare sunt in clasa a 7 si nu prea m-am gandit unde sa dau la liceu ce optiune..Si as intreba ce este optiune Stiinte Sociale? Mate-info e cu calculatoare, vreau sa imi explicati cu ce se ocupa si altele.

F
U
N
D
I
T
A

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Eu sunt la stiinte sociale happy
Aici se pune mare accent pe istorie, romana, logica si engleza.
Tot la astea dai si bacul.
Este un profil unde trebuie sa inveti putin mai mult, dar e frumos, pentru ca este profil uman.Mai scrii o compunere mai compui niste versuri..nu se ca matematica, daca nu ai pus un + ai gresit tot!
Iar la bac notele vor fi mari, pentru ca depinde doar de tine daca inveti.

| BoGdY13 explică (pentru pwp):

Mersi mult dar cam ce meserie poti iesi?

| pwp a răspuns (pentru BoGdY13):

Avocat, notar, politist, translator, profesor, judecator...
Eu inca nu stiu ce meserie sa-mi aleg in viata sad

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Mersi pentru funda :*