| Klaaa a întrebat:

Care imi spuneti si mie cum se adauga prieteni pe hi5? De fiecare data cand vreau sa adaug imi da eroare.Stiti dc? Daca da va rog explicati-mi si mie ce sa fac ca sa pot adauga prieteni:d

Funditsssaaaaa:XNormal!tongue

Răspuns Câştigător
| Piㄨㄨy a răspuns:

Pai daca intri pe hi5-ul unui utilizator si vrei sa-l adaugi la prieteni, sub fotografia de profil ai niste obtiuni: Ofera un cadou; Adauga la prieteni...etchappy
Tu trebuie sa dai click pe "Adauga la prieteni" happy. Daca intri in lista de prieteni a unui utilizator si vrei sa adaugi in lista ta de prieteni un prieten de-al lui, dai click pe eticheta cu"Adauga ca prieten".
Sper ca te-am ajutattongue
fundita?:O3