| Klaaa a întrebat:

Imi puteti spune si mie cum adaug prieteni pe hi5 la Barn Buddy? De fiecare data cand vreau sa adaug prieteni imi da eroare.Si imi arata un linc. Ce trebuie sa fac ca sa pot adauga va rog explicati-mi si mie. Dau funditsssaaaabig grin

1 răspuns:
| missindependent95 a răspuns:

Http://www.hi5.com/......pCanvas.do
Acest link trebuie copiat si inserat intr-o pagina noua iar dupa aceea dai Enter imposibil sa nu mearga

asta este linkul pentru a ma adauga in burn budy

si apropo daca mai doresti ca sa mai adaugi alti jucatori din lista ta de prieteni trebuie doar sa copiezi codul de inregistrare a contului hi5 incepe intotdeauna cu litera p de exemplu :

http://www.hi5.com/friend/p39313966--Cos_Bubu--html

Codul care trebuie sa il inlocuiesti in linkul de mai sus este numarul care apare dupa litera p (3913966) si linkul va arata acum asa :

http://www.hi5.com/......pCanvas.do

dar sar mai putea sa nu iti mearga in orice browser
de exemplu in opera nu merge eu folosesc GoogleChrome si imi merge perfect am adaugat sute de veci
Spunele pontul si prietenilor tai daca doresti!
bafta la adaugat prieteni! ne vedem pe plantatie astept mesajele voastre. Asta e mesajul unui prieten care m-a ajutat sa adaug vecini pe Barn Buddy. Incearca fiindca sigur vei reusi;). Fundita?:)