| adrian_2389 a întrebat:

Sall TPU
Ce tipuri de afaceri pot face cu 100 de mi de euro in ce sa bag acesti bani
Vreau ca intr-un an sa scot suma care am bagat in investitie

4 răspunsuri:
| theorizer a răspuns:

Eu zic sa-i bagi intr-o banca, daca tu nu te induri sa-i cheltui sunt altii care o vor face cu bucurie.

| Sonny a răspuns:

Get a life! Search on google," vreau o viata dau 100 mi de euro, superlux recompensa "

| Daockta a răspuns:

Cu 100. 000 Euro poţi să îţi incepi o afacere în lumea cazinourilorhappy
În România cel mai bine se câştigă după urma unui cazinou/club

| gale a răspuns:

La noi in tara nu cred vei reusi dar in alta tara ca franta de ex ar vi numai buna