| krazyboy47 a întrebat:

Ce cadou i-as putea oferi unei fete de 14 ani? Avand in vedere ca o sa merg la ziua ei de nastere.

5 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Fetele de 14 ani sunt foarte pretențioase, şi ştiu asta foarte bine, deoarece am şi eu o prietenă de această vârstă.
Însă, i-ai putea cumpăra o bijuterie sau un parfum. Nu ceva foarte scump, însă nici la 2 lei.
Totuşi, îi mai poţi scrie şi o felicitare unde să-i spui "La mulţi ani!", precum şi încă ceva. Totul ţine de creativitatea ta.
Şi, să-ţi dau un pont: nu-i cumpăra haine sau papuci, deoarece îi poţi greşi mărimea, sau îi poţi lua ceva ce nu e pe gustul ei.

| Becca18 a răspuns:

Sunt fata si fac 14 ani. UIte ce mi-ar placea mie: haine de marca.(H&M, Zara.), o pereche de Converse, un parfum si mai ales bijuterii! happy Daca iti place de fata respectiva fai ceva facut de tine. sau nu neaprata poti si sa faci cani dinacelea personalizate cu un mesaj dragut pe ea! Sper ca te-am ajutata cat de cat! happy

| Dheutsik a răspuns:

Poti sa ii cumperi o bluza,o pereche de pantaloni,un parfum, un gel de dus, un buchet de flori, o esarfa, o felicitare sau sa ii dai bani sa isi cumpere ea ceva.Important este sa ii dai ceva ce sa vina direct din inima:XFunda?

| LolyKissYou a răspuns:

Cel mai bine e sa-i cumperi si o floare pe langa cadou. Ai putea sa-i cumperi : vreun lantisor, esarfa, parfum si bineinteles o CIOCOLATA big grin eu spun sa nu-i cumperi bluzite si pantaloni ca poate nu-i nimeresti marimiea.zic si eu laughing

| SuzanaStan a răspuns:

Fetele adora bijuteriile. cumpara-i o bratara sau un lantisor. etc! happy