| amo7 a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de ziua de nastere a unei fete de 18 ani, adica de majorat big grin Ce cadou i-as putea face? Vreau si eu cateva pareri serioase de la voi. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Georgy98 a răspuns:

Fetelor le plac foarte mult sa fie in centrul atentiei! Ii poti cumpara un lantisor din argint sau daca ai portofelul mare ii poti lua unul de aur(poti sa iei o prietena cu tine ca sa il aleaga, ea va sti ce ii place fetei la care te duci), un buchet de trandafiri (sau orice alte flori) rosiiiii, ii poti lua de asemenea si un ursulet mare de plus, cercei, inel, bratara(am vazut ca au aparut si ciocolatele "milka" in forma de ♥ inimioaraaa♥♥♥incearca!)poti sa treci si la haine o bluzita frumos inpachetata poate fi cadoul perfect ...trusa de machiaj, dar eu cred ca cel mai frumos cadou pe care il poti duce este prezenta pe care eu poti oferi...happydu-te acolo si distreaza-te, fi alaturi de ea si toate cele! La multi ani din partea mea pentru "EA" si distractie placuta la petrecere!

| amo7 explică (pentru Georgy98):

Mi-ai dat cateva idei bune, mersi happy

5 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Pai :D :
-ursulet de plus
-cana personalizata sau simpla
-cercei si diferite bijuterii
-esarfa
-haine
-o carte
-un album
-o rama cu o fotografie cu tine si cu ea
-felicitari
-flori(ghiveci sau buchet)
-ciocolata
-parfum
-calendar
-o geanta
-un portofel
-o curea
-o pernuta
-o vaza
-un ceas
-glob se sticla cu apa si fulgusori dintr-aia :D.
Cam atatea mi-au venit prin minte. uite si aci un site foarte interesant : http://www.top-cadouri.ro/magazin-online-cadouri/product_tags/?name=majorat :)). Bafta!

| andreea000111 a răspuns:

Ai putea sa ii iei set cu un lantisor si o pereche de cercei si un buchet de flori

| Elizuuuu a răspuns:

Depinde...nu este decizia noastra adica depinde si de pretentiile ei thinking Cel mai bine i-ai o trusa de machiaj, un parfum bun, sau i-ai un catelus laughing

| Buruiana_Vivi_1996 a răspuns:

Depinde de buget, persoana etc: eu as cumpara o geanta plic, un buchet de de flori si un ceas [te ajunge 100 lei ], alta idee: un set de bijuterii [inel, lantisor, cercei] cu un buchet, ceva personalizat un tricou cu o foto de a ei, oricum daca vrei sa te tina minte axeaza-te pe ceva micut si simbolicwinking. Succes >big grin