| Frai_Cosmin_2000 a întrebat:

Cine ma poate ajuta sa pun niste filmulete cu muzica pe un DvD si apoi sa al pun la DvD De la TV Si sa mearga? Astept raspuns cat mai repede Si dau FUNDAA + VOT

2 răspunsuri:
| superpowergirl a răspuns:

Intra pe www.video2mp3
apoi du-te pe youtube sau pe sie-tul de filmulete du-te sus si copy paste (cred ca sti ) i-a chestia cu www... si du-o acolo si apasa pe convert (nu merge daca e vevo) apasa pe download your mpe file si e salvata in calculator dupa aia bagi un dvd si pui filmuletul pe el si apesi pe burn to dvd apoi apasa make a data dvd cand v-a aparea o casuta alba cu doua variante si apesi make a data dvd se v-a incarca si il vei pune la televizor

| Frai_Cosmin_2000 explică (pentru superpowergirl):

Asa am facut si eu filmuletele deja le am dar nu im apare nimic la TV cand pun DVD`ul