| LukaVocaloid a întrebat:

Sall TPU:Cine stie niste animeuri:comedy/romance/action care sa fie super tari Dau Fundawinking

P.Sbig grineja am vazut naruto shippuden inuyasha one piece bleach fairy tail etc.

Răspuns Câştigător
| AlinKun a răspuns:

Kimi ni todoke 2 sezoane romance/slice of life/shoujo- merita crede-ma e unul bun
kimikiss pure rouge- drama/romance/harem - un pic trist dar cu un final bun pentru toata lumea
nana -romance/shoujo/drama
paradisekiss- romance/drama
shuffle- romance/comedy/harem
zero no tsukuima- merita comedy/romance/adventure
kaichou wa maid sama -shoujo/school/romance/comedy- trebuie neaparat sa il privesti
5 centimeters per second/film/drama/romance
clannad/clannad after story- ce pot zice este un must watch chiar daca in sezonul 1 nu se intampla prea multe in sezonul doi o sa vezi romance/school/sclice of life/drama
Amagami SS- cam ciudat la prima vedere dar este super ok romance/school
Hoshizora e Kakaru Hashi-comedy/drama/school/romance/harem merita
Myself; Yourself drama/romance- este un anime un pic mai serios dar este ok
Nyan Koi!- romance/harem
Special A-comedy/romance foarte amuzant se aseamana mult cu maid sama
Ouran Koukou Host Club-reverse harem/comedy/romance/shoujo -avand in vedere ca esti fata trebuie sa te uiti la asta

| DanScutaru a răspuns (pentru AlinKun):

Nu i-am bagat pe git nici un naruto... Pur si simplu nu ai cum sa spui ca "deja naruto am vazut" daca el inca merge... Imi pare ca nici Kishimoto nu l-a vazut pina la urma big grin Asta era sensul si privind alte anime-uri eu i-am sugerat 2 deci calm down te rog

| AlinKun a răspuns (pentru DanScutaru):

Din moment ce a zis ca a vazut deja inseamna ca nu ii se pare asa interesant si ce unei persoane nu-i place nu poti sa zici sa il ulmareasca daca simte ca nu e interesant
din asta trage o concluzie

| DanScutaru a răspuns (pentru AlinKun):

Eu i-am sugerat sa-l urmareasca mai departe pentru ca sa inteleaga tot sensul si ea n-a spus ca nu-i place a spus doar ca a vazut... Eu nu am impus pe nimeni sa faca ce nu vrea eu doar i-am facut propunere si atita tot

7 răspunsuri:
| iYuuki a răspuns:

D. Gray-man
Ao no exorcist
07 Ghost
Kuroshitsuji
Vampire Knight
Hiiro no Kakera
Brave 10
Sword Art Online
Hakuouki
Kaichou wa Maid-sama
Psyhic Detective Yakumo
No.6
Dantalian no Shoka
Monochrome Factor
Nurarihyon no Mago
Code Geass
Darker than Black
Blood-C
Death Note
Natsume Yuujinchou
Special A
Skip Beat!
Gakuen Alice
Shugo Chara!
Fruits Basket
Shakugan no Shana
Hakushaku to Yousei
Durarara!
[C]: Control: The Money And Soul Of Possibility
Kara No Kyoukai
Uroboku
Deadman Wonderland
Shiki
Ouran High School Host Club

| iYuuki a răspuns:

Mi-am mai adus aminte: Soul Eater, Gintama, Hellsing, Arcana Famiglia. Sper ca o sa-ti placa. happy

| DanScutaru a răspuns:

Naruto inca merge nu te grabi big grin Din altele propun Slam Dunk si Kuroko no basuke... sunt ambele despre basketball, dar sunt foarte interesante... Ganbattewinking

| AlinKun a răspuns (pentru DanScutaru):

A cerut romance/comedy si a specificat fara naruto deci nu incerca sa ii bagi pe gat naruto