| alexyszpysz a întrebat:

cum pot face si eu fotografie la intregul ecrad de la calculator?( de exemplu cu este aceasta http://www.facebook.com/....../photo.php ) funda:*

Răspuns Câştigător
| DoodyAlexx a răspuns:

Salut. Ai un buton pe tastatura 'Print Screen' apesi butonul dupa care te duci in Paint, apesi CTRL+V si salvezi poza big grin

3 răspunsuri:
| mihai741 a răspuns:

Caută pe tastatură butonu „Print Screen", intrii în Paint, apeși Ctrl+V și gata.

| Ronnie35 a răspuns:

Gasesti undeva la tastatura Print sau PrtSc SysRq. Apesi tasta, apoi dai copy si intri in Paint si dai paste si apoi salvezi aia din Paint si gata. big grin Funda?

| vanessa13 a răspuns:

Metoda pe care o folosesc eu este cu ajutoru` programului Photoscape.Deschid programul si aleg Screen Capture fac poza apoi o salvez si gata.big grin
Mai poti polosi tasta printscreen de la tastatura, apoi intri in paint si dai paste, din cate imi aduc eu aminte.