| Dani3lo a întrebat:

Sall TPU, cum sa ii spun unei fete care ma place ca nu vreau sa fiu cu ea, nu imi place de ea intr-un mod frumos happy plzz help

3 răspunsuri:
| Eallscriellca a răspuns:

Hello!
Ii poti spune ceva de genu:Imi pare rau dar nu sunt interesat de tine. Scurt si la obiect. laughing Merge daca este o fata intelegatoare.

| Apocaliptic a răspuns:

Ii spui ca ai pe altcineva.
Ii spui ca nu este genul tau de fata.
Ii spui sa mergetila o intalnire si te porti asa de urat incat nu o sa mai vrea sa fie cu tine!
Profita ca te place si nu o sa mai vrea sa fie cu tine.

| lion15 a răspuns:

Ii spui ca o iubesti si ca ai vrut-o de cand te-ai nascut rolling on the floor Probabil s-ar speria de tine. Metoda asta functioneaza mereu, adica " cui pe cui se scoate" si asa mai departe. Eu asa am facut, si a functionat. Vorbesc serios! laughing