| Andreya24 a întrebat:

Imi place de un baiat.Este foarte dragut...In fine...Lui ii place de alte fete si vreau sa ii arat ca am sentimente pentru el dar fara sa ii spun in fata,help, Dau funda

Răspuns Câştigător
| MeRiLoXx a răspuns:

Daca vrei sa-i arati ca ai sentimente pentru el, poti sa zambesti atunci cand va intalniti. Sa te uiti la el, sa zambesti, dupa care sa te uiti in alta parte. Daca sunteti aproape, incearca sa aveti un oarecare contact vizual. Ponturi: Ca sa fi atragatoare, imbraca-te in rosu. :3 Ca sa-ti dai seama daca te place, sunt anumite semne e care ti l poate da: 1. Zambeste cand te vede
2. Se da cocos cand esti prin preajma
3.Te baga mult in seama in seama (bine, poate sa fie si genul mai timid)
4. I se dilata pupiele laughing Crede-ma, aici e mai greu. Daca te uiti in ochii lui, ca sa vezi daca i se dilata pupilele, simti ca o iei razna.
5. Poti sa intrebi pe cineva de incredere (care e si prieten/a cu el) daca te place. Sper ca te-am ajutat si mult succes!

2 răspunsuri:
| roxpau a răspuns:

Parca vroiai sa faci copii cu iubitul tau big grin te-ai razgandit?

| ElenaSt2011 a răspuns:

Daca lui ii place de alte fete, degeaba ii arati ca ai sentimente fata de el.

Nu il va interesa, iar daca este tipul smecher, ai riscul sa iti rada in nas.

O fata inteligenta ii arata unui baiat ca are sentimente pentru el, dupa ce se lamureste ca si lui ii place macar putin de ea.