| PaulMPIC a întrebat:

dati-mi exemplu de niste nume precum Zmenta, Tequila...pentru vlogging ma numesc Iulian prieteni imi spun Paul

3 răspunsuri:
| LarissaMouse a răspuns:

Buna.Vroiam sa precizez ca pe Zmenta chiar il cheama asa.E numele lui de familiewinking
Incearca ceva original, ce te reprezinta happy Tequila are o personalitate mai nebuna.Din aceasta cauza i se potriveste aceasta porecla.

| PaulMPIC explică (pentru LarissaMouse):

Vreau sa te corectez il cheama Mihai Taranu, deci nu zmenta

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cum așa, te numești Iulian, prietenii îți spun... Paul, iar tu faci cercetări pentru altele : ))
Alege de aici, poate că îți vor plăcea câteva: http://www.dailycotcodac.ro/2011/02/top-100-cele-mai-amuzante-nume/