| PaulMPIC a întrebat:

dati-mi exemplu de niste nume de scena (cant reggaeton, pop, dance...)ma cheama Iulian prieteni imi mai spun si Paul... fara caterinca! DAU FUNDA!

5 răspunsuri:
| Muufy a răspuns:

Buna,ti-as da cateva nume inventate de mine, dar nu ti le pot spune fiindca imi este ca sunt stupide.Deobicei rapperi sau majoritatea cantaretilor isi aleg numele asociand ceva cu realitatea.De exemplu:

-Nou aparutul Macklemore care ne tine in priza cu hitul sau Thrift Shop si-a luat numele dupa un personaj al unei povestiri pe care a scris-o la scoala. Profesorul Macklemore se imbraca in costume ciudate si Ben Haggerty a avut inclusiv curajul de a iesi pe strada cu haine asociate dubios si cumparate de pe la magazinele second hand. Totusi, a renuntat la particula "profesor" si s-a asociat cu Ryan Lewis pentru un album care a ajuns pana pe locul 2 in Billboard 200.

SAU

-Pusha - T este un alt rapper care nu isi neaga trecutul de dealer de droguri. Numele sau merge mana in mana cu acele vremuri in care strecura o tona de prafuri "Pusha a ton of that *** that makes ya nose run".

Trebuia sa ne dai cateva amanunte din viata ta realawinking.

| PaulMPIC explică (pentru Muufy):

Eu am nevoie doar de nume ca sa pot alege si apropo nu imi place rapp-ul

| Gurusciuc_Ionela_1999 a răspuns (pentru PaulMPIC):

Da muzica mai tare!

| gggggppppppppp a răspuns:

Incredibilul sportivul acrobatul

| PaulMPIC explică (pentru gggggppppppppp):

De cataret, mă....invata sa deduci ce citesti