| untipdetreaba a întrebat:

Dau funda imi place mult o fata cam de vreun an... Cum fac sa o vrajesc avand in vedere ca sunt timid...Uneori ma mai intreaba pe hol ce fac si chiar imi spune buna mereu imi zambeste ce sa cred... Vreau raspunsuri sfaturi si idei cat mai concrete chiar putin mai dezvoltate va rog

1 răspuns:
| lusyniuu a răspuns:

Ok poate ar trebui să petreceți mai mult timp impreuna. poate te bagi in grupul ei de prieteni sau ii spui sa iesiti undeva. nu neaparat singuri cu niste prieteni ca sa nu para ca te dai la ea si cred ca ar fi bine dupa sa lasi sa curgă lucrurile de la sine. mai trimite cate un mesaj mergeți în parc..este important sa va cunoasteti.iar atâta timp cât la inceput ii spui sa iesiti cu alții nu ai de ce să iti fie frica. nu este o întâlnire deci nu te refuza pe tine.si pana la urma nu esti la un interviu si nu trebuie sa pari mare si tare. si tu trebuie sa o cunosti mai bine si sa vezi daca chiar este ok pentru tine. să vada ca te interesează sa stii ce vrea ce ii place. uite si aici in prima parte a clipului diferite sfaturi de la tipi care au trecut prin asta
https://youtu.be/Hoz7CZWBkp0
sper sa iti fie de folos. sa fii tu însuți.