| anonym000000 a întrebat:

de ieri is deprimat suparat..nici un chef de viata. terminat. deci prietena mea are un coleg ce se tot da la ea o ia in brate. si se tot da la ea..pr mea nu il baga in seama,azi o incercat sa o sarute dar ea sa tras, si nu ii da importanta imi zice ca ma iubeste si ca nu vrea sa fie cu el, nu il vrea in viata ei, ca pe mine ma iubeste.ce sa cred?sad

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sa o crezi pe ea

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Pai trebuie sa rezolvi problema cu colegul. Daca ea te iubeste, iar el o sacaie, inseamna ca pentru el esti un fel de,, papagal,,.Cu timpul si fata s-ar putea rusina ca nu intervi... Spune-i ca e prietena ta si ca o deranjeaza prin atitudinea lui. Daca nu-l poti infrunta, asteapta sa mai cresti.

| asclepius a răspuns:

Ca esti jalnic, jalnic baiate straight face nu ai onoare? mandria? du-te si tragei o mama de bataiestraight face a incercat sa o sarute? sigur prietena ta? daca ar fi incercat asa ceva cu prietena mea acum i ar sta capu unde ii stau piciorelestraight face ce naiba frate? nu poti sa te impui? domina si tu il lasi pe el sa se dea la ea? ti am zis daca as fi in locul tau i as da aluia o mama de bataie de uita unde sta

| ionutzu94 a răspuns:

Normal ca te iubeste, dar arata si u ca o iubesti.

| anonym000000 explică (pentru ionutzu94):

Cred ca stie asta.dar eu is prea gelos..si im itrc tot felul din cap. ne certam des acum in ultima vreme din cauza asta..am devenit mai rece. oare ea e serioasa? ..se comporta ok?sad