| anonim_4396 a întrebat:

De la un timp ma simt tot mai prost simt ca multi din prietenii mei s-au schimbat si nu mai avem ce discuta iar cei ce mi-au ramas prieteni se poarta total diferit simt o distanta..., nu le mai pasa si nu mai pot sa-i inteleg deloc crying
Ma simt deprimata total! crying Voi ce parere aveti?
Help me! puppy dog eyes
Multumesc anticipat! :* love struck

Răspuns Câştigător
| Cybertron99 a răspuns:

Ideea este ca un prieten adevarat vorbeste cu tine indiferent de ce se intampla. Asta da dovada de caracterul prietenilor tai. Poate sunt indragostiti, asta ii poate schimba. Cel mai bine este sa comunicatiwinking Sper ca te-am ajutat laughing

3 răspunsuri:
| sunetul a răspuns:

Găseşteţi un hobby. tongue
Găseşte ceva de făcut împreună cu ei.

| Vvistula a răspuns:

Si eu trec printr-o perioada asemanatoare e greu de explicat, eu am facut handball 3 ani unde erau doua grupe iar grupa cea mare a desfiintato unde eram eu si de atunci ma simt total ratacit si fara nimeni chiar daca aveam o multime de prieteni si in afaara handbalului, apucate de o activitate sau trage de prietenii tai sa iesiti si sa comunicati eu asa fac, nu prea sunt rezultate la mine insa poate la tine e altceva sper ca te-a ajutat sfatul meu.

| sorea a răspuns:

Cauta prieteni adevarati. apropiete de cei pe care ii ai...