| VasileIon32 a întrebat:

Deci, am terminat clasa a 8-a si am intrat la profilul s.n, acolo sunt 3 clase, adica 84 de elevi, de unde stiu cu cine sunt in clasa? Sau cum se face repartizarea asta?

Răspuns Câştigător
| MarianWLF a răspuns:

Eu in a 9 a la fel nu stiam, la mine repartizarea s-a facut in prima zi la anului scolar cand se face careu, s-a zis numele clasei dupa la microfon dupa au chemat elevii dupa nume, cred ca asa se face peste tot thinking

1 răspuns:
| Gabitzz a răspuns:

Intra pe www.edu.ro si scrie numele liceului. iti vor aparea toate profilele, dai pe profilul in care te-ai inscris si iti apari 3 pagini. cauti pagina pe care esti tu si pe aceeasi pagina vor fi si viitorii tai colegi :)