| CowboyxD a întrebat:

deci citeodata am ejaculari in somn (polutii nocturne).De ce le am? E ceva rau? Aceste ejaculari stopeaza cresterea in inaltime? Am 15ani si 9 luni.Cind ma masturbam nu le aveam dar acum...
P.S scuzati de categorie si ortografie.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Polutia e cat se poate de normala, dai afara sperma.
http://www.clopotel.ro/......ia-73.html
Daca faci sex sau te masturbezi elimini energie multa, deoarece este un pacat si te consuma(daca ai sotie e altceva).

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Normal ca nu le aveai cand te masturbai ca mai eliberai din energie. se vor opri pe la 18 ani stai calm

| DiazAndreea a răspuns:

Nu stopeaza cresterea in inaltime, este o varsta destul de ok sa ti se intample asta. probabil ai vise erotice si stai linistit ca se intampla si la cei mai mari. este ceva absolut normal

| CowboyxD explică:

Am lasat-o cu masturbarea.Dar polutia e normala nu te distruge sufleteste? si nu elimina energie?

| CowboyxD explică (pentru anonim_4396):

Multumesc mult.

| anonim_4396 a răspuns (pentru CowboyxD):

Polutia e cat se poate de normala, dai afara sperma.
http://www.clopotel.ro/......ia-73.html
Daca faci sex sau te masturbezi elimini energie multa, deoarece este un pacat si te consuma(daca ai sotie e altceva).

| CowboyxD explică:

Vroiam sa spun ca nu iti oboseste organismul?

| CowboyxD explică:

O zi buna tie si multumesc pentru raspuns.