| AllexXaS a întrebat:

Deci sunt in clasa a 6-a si am cosulete mici pe frunte(nu e acnee pentru ca am 4-5). Cum pot avea un ten mai curat? Ce creme sau masti faciale naturale sa folosesc?

2 răspunsuri:
| Mangustă a răspuns:

Eu folosesc ulei de arbore de ceai (sau ulei de tea tree, tot aia) Gasesti la farmacii in sticlute de 10ml (la problema ta ajunge cateva luni) si trebuie sa te dai cam de 2 ori pe zi. Daca ai asa putine o sa treaca repede... Si sa nu-ti faci griji cu mirosul uleiului, chiar daca e mai puternic, te obisnuiesti repede laughing
Bafata

| Handrei a răspuns:

Daca ai breton incearca sa scapi de el si incearca produsele de la garnier.sunt bune