| glamour a întrebat:

Cat de bune sunt telefoanele HTC? Mama vrea sa isi ia un nokia N8 dar a auzit ca HTC'urile ar fi bune si nu stie ce sa aleaga. In general: HTC este o marca mai buna ca Nokia?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nokia sunt naspa unele din ele se aud prost cand vorbesti cu cineva si HTC mai rele sunt lui taicameu ii s-a bulit la aproape 6 luni ecranul tactil nu mai mergea. Sony Ericsson sau Samsung sunt marci de calitate.

| push2gl a răspuns:

Nokia si alte telefoane

| NoCharachter a răspuns:

HTC este un tolefon bun si rezistent in calitate de touch screen. Pentru telefoanele cu tastatura, sunt bune Nokia.

| IceCreamDoll a răspuns:

Eu i-as recomanda mamei tale HTC Desire. Eu mi-am luat teapa cu Nokia, am probleme mari cu tastatura. Mai bine un HTC, kit ca e mai scump decat un Nokia (am vazut ca mai nou se fac si la noi si in China) deci nu se mai fac demult in Finlanda si sunt din ce in ce mai proaste. Recomand HTC cu incredere.