| Mauricel a întrebat:

eu practic rugby si maine am primul meu meci, si trebuie neaparat sa ma duc, dar problema e ca sunt putin racit. Am dureri de cap si nasul infundat (nimic grav), ce pot face pana maine sa ma simt bine? va rog macar durerile de cap sa imi treaca! maine am 2 meciuri unu dupa altul si nu vr sa pierd! va rog ce trebuie sa fac sau sa iau cat mai repede va rog! va multumesc

Răspuns Câştigător
| Seepty a răspuns:

Ca sa le mai amelioreti putin iti recomand sa stai cat mai mult in pat pana transpiri, sa iti inmoi sosetele in otet si sa le tragi in picioare si cate un pahar de ceai din 3 in 3 ore.