| Liviu_2320 a întrebat:

eu sunt a IX-a la profil de stiinte ale naturii iar acum cateva zile profesoara de informatica si T. I. C mi-a zis ca daca ajung pana in clasa a 12-a ca mi-ar prinde bine sa merg la o facultate care se bazeaza pe informatica... big grin. Mie mi-a placut idea si am intrebat-o de o facultate (sa ma consult cu mai multe persoane) si ea mi-a spus de Universitatea Politehnica din Bucuresti si eu m-am uitat la ei pe site si am vazut Facultatea de Electronică, Telecomunicaţii şi Tehnologia Informaţiei. Deci intrebarea este cine stie din ce trebuie sa ma pregatesc ca sa pot intra fara probleme, un link sau daca stiti din propria experienta. Garantat Funda si voturi multewinking

Răspuns Câştigător
| gigicotlet a răspuns:

Mai baiatule, de ce nu faci o facultate de informatica mai ales sa te specializezi pe programare. sotia mea lucreaza in domeniu si castiga 60 de milioane. las-o dracu de politehnica