| Altadata a întrebat:

fac graffiti dar nu obisnues sa-mi scriu numele ci mai degraba fac caricaturi (monstrii, persoane ) dar nu ma pricep bine la oameni imi puteti da un site de unde sa ma inspir? MS

3 răspunsuri:
| UnRomanOarecarare a răspuns:

Frate ti-as sugera sa iti faci un BlackBook si sa isi lasi ca imaginatia sa zboare, te poti insipra din carti, reviste, caiete, net, youtube dar in cel mai bun caz creaza-ti stilul propriu. Fac graffitti de 4 ani si inca nu am urmarit nici un tutorial, am gandit liber iar in prezent sunt mandru de rezultatele mele. Sper ca te-am ajutat!