| zuzyxthabah a întrebat:

sall TPU! imi puteti lasa si mie id-ul lui puya doar daca v-a dat wab sau daca sunteti siguri 100% ca e el daca nu doriti sa-l lasati aici mi-l puteti da personal id-ul meu:ely_13cool_bestfriends.mersi mult vs pup...love struck funda

2 răspunsuri:
| Mătttaa a răspuns:

Tu chiar crezi ca sta Puya sa dea web la lume si chestii de genu? :]] haide maa. Doar nu crezi ca poti sa faci rost de id`ul lui de aici, asta daca chiar are unul, si daca are sunt sigura ca e doar pentru prieteni / familie, nu pentru fani -_-

| Deea_3705 a răspuns:

Are drepatate!