| TheFuture46 a întrebat:

Sall TPU, imi puteti spune si mie care este diferenta intre cartea Amintiri din copilarie si film?

2 răspunsuri:
| madalynamadyy a răspuns:

Nu este nici o diferenta doar ca la film iti dai seama mai bine ce s-a intamplat. Funda?

| AriaMontgomery a răspuns:

Diferenta este ca atunci cand citesti cartea altfel vezi amintirile pe care lea scris ion creanga, iar daca te uiti la film simti ca si cum ai fi acolo.Parerea mea este ca mai bine citesti cartea si dupa aceea vizionezi si filmul si vei putea face singur diferenta.happy