| Anonimus11111 a întrebat:

M-am informat foarte mult de pe internet care este cea mai buna marca de laptop. Voi ce parere aveti care este cea mai buna marca de laptop ca rezistenta, performanta si pret ( ma refer la laptopurile pana in pretul de 2500 lei)? Ce marca sa-mi aleg? Pentru ca am auzit multe despre anumite marci: de exemplu ca se ard repede sau alte probleme de tipul acesta. Ce imi recomandati? Iar daca puteti spneti-mi va rog de care marci sa ma feresc. Multumesc.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Toti iti vor spune ca marca de laptop pe care o au ei e cea mai buna ca nu au avut nicio problema cu ele. asa ca mai bine alegi tu ce crezi ca e mai bun pentru tine.

| Ramona_Andreea_1997 a răspuns:

Eu am laptop de la compaq si Intel celeron si imi functioneaza perfect insa l-am primit cadou asa ca nu stiu pretul.