| Mihaela030 a întrebat:

Ce parere aveti despre laptopurile Acer? Sunt bune? Sau daca nu ce marci mi-ati sugera.

8 răspunsuri:
| Mihaela030 explică (pentru zurick):

Ma refer in special la Laptopul ACER V5-531-887B6G50Mass, Intel Celeron 887 1. 5GHz, 15.6", 6GB, 500GB, Intel HD Gaphics, Boot-up Linux...ce parere aveti?

| Mihaela030 explică (pentru Mihaela030):

Sau Laptopu TOSHIBA Satellite C855-2HC, Intel Core i3-2348M 2.3GHz, 15.6", 8GB, 1TB, Intel HD Graphics 3000, Free Dos... adica Toshiba e mai bun?

| mihaibrad a răspuns:

Vei intalni extrem de multi care iti vor recomanda Apple. Sunt cele mai bune, insa apar probleme de compatibilitate in prea multe zone, asadar de preferat Dell, Toshiba, HP, etc. Acer nu sunt considerate de top.

| Chupulix a răspuns:

Sunt bune si Acer, dar eu folosesc Aspire One de doi ani si sunt mandra de el, ma multumeste. happy

| Sofia97 a răspuns:

Leptopurile Acer sunt mediocre, daca vrei un laptop care sa te tina mult ia-ti un Sony Vaio sunt foarte bune si chiar daca sunt mai scumpe te tin mult. De exemplu chiar daca nu ai antivirus(si eu nu am avut cateva luni) exista un program de protectie pe care aceste laptopuri ti-l pun la dispozitie si nu iei nici un virus.

| Mihaela030 explică (pentru Sofia97):

Dar ce nu ar fi bun la Acer?

| Sofia97 a răspuns (pentru Mihaela030):

Pai nu ma pricep la termeni tehnici dar eu am avut un prieten care a avut Acer si intr-un an s-a stricat si a trebuit sa isi i-a altul. Subliniez ca era protejat de un antivirus bun deci nu s-a stricat pentru ca era virusat. Dar asta este parerea mea tu alegi ce vrei.