| Deeiutss a întrebat:

Sall TPU:*:*Ma plictisesc de moarte crying Afara e vreme ff frumoasa si nu stiu ce sa fac...Idei? Dar nu sa merg la plaja, pentru ca nu ma lasa mama, la mall tot nu ma lasa... ziceti-mi si mie ce sa fac pe afara ca ma plictisesc in casa. FUNDA(scuzati daca am pus categoria gresita dar nu-mi apare cea de timp liber)

Răspuns Câştigător
| getuka12 a răspuns:

Buna deeiutza depinde...ies la plimbare cu prietenele, ma plimb cu bicicleta, cu rolele
Daca e si foarte cald si te-ai plictisit cheama-ti prietenii si incepeti o racoreala zdravana cu furtunul crede-ma nu ai cum sa te plictisesi si e o distractie suuper (crede-ma am incercat)
apoi luati o paturica si stati fara griji la soare
spune-ti bancuri si radeti impreuna
daca e o zi mai putin calda pe racoare e perfect sa mergi in parc
asa ca dai drumul eu zic sa nu-ti petreci vacanta numai in casa si sa iesi afara sa te distrezi
asa nu o sa te plictisesti niciodata
vreau fundapuppy dog eyes

1 răspuns:
| LuCi82820 a răspuns:

Pai joacate cu o pisica sau un catel sau du-te la o prietena si povestiti