| anonim_4396 a întrebat:

Putin ajutor?
Suntem in vacanta si nu am iesit pe strada decat de Craciun si cu o zi inainte de Craciun. Atunci am fost cu o fata la colindat. In rest stau in casa si ma plictisesc. Cand pot si eu sa ies pe afara TOATE prietenele mele sunt la antrenament la handbal si pana cand se termina antrenamentul se intuneca afara sad Incep sa turbez in casa. Daca m'ar lasa mama sa merg la vara'mea cateva zile ar fi super dar nu stiu ce "boala" are ea pe matusi'mea ca nu ma mai lasa de la un timp. Eu singura nu pot sa merg ca sta prea departesad Sunt sociabila, amuzanta si ma simt super in compania prietenilr dar nu stiu ce s-a intamplat, Abia astept sa se termine vacanta ca sa merg la scoala (Doamne fereste! laughing)
Sunt sigura ca si voua vi s-a intamplat la un moment dat. Ce ati facut? (va rog nu imi ziceti sa ma duc si eu la handbal!)

1 răspuns:
| genTlemeNNN a răspuns:

Eu intru pe TPU si raspund la intrebari, ascultand muzica pe http://www.kissfm.ro/live/