| Zozoleparfumath a întrebat:

Sall TPUsad, ma poate lamurii si pe mine cineva cu starea pe care o am? va roogcrying, de ce oare am o gandire negativa mereu? cum sa fac sa scap de ea? sunt cu prietenul meu de aproape 2 ani, ma gandesc intruna la el, adica il am in gand in orice secuna, dar in mine am o frica enorma ca"nu il mai iubesc" si de la gandul acesta devin altfel fata de elcrying nu stiu ce sa mai fac, am impresia ca si daca nu plang atunci cand pleaca sunt indepartatacrying... el s-a mutat si ne vedem mai rar ca inainte.acum ne-am vazut dupa 2 luni, si cand a venit a stat o saptamana.am plans putin cand a plecat, dar nu ca inaintesad, am crezut ca e din cauza ca nu a stat mult si nu am apucat sa ne acomodam unul cu celalalt din nou, voi care credeti ca este motivul? oare nu il mai iubesc sau sunt prea "disperata"dupa el de ma gandesc mereu? aa.am incercat sa ma gandesc daca nu l-as mai avea daca as plange, si nu ma pot gandii ma doare prea raustraight face, am impresia ca nu merge nimic!crying mereu sunt trista, si am in cap un ecou care imi spune ca"nu il mai iubesc", cred ca e inconstienta meastraight facealtfel nu-mi pot imagina, pentru ca v-am spus.imi este frica si plang si atunci cand face ceva sau ma minte, mi-e frica pentru faptul ca nu vreau sa imi pierd increderea in elstraight face...va rog am nevoie de un sfatcrying nu stiu ce sa fac, incotro sa o iaustraight face, sa nu radeti plssad, astept raspuns. va roogsadsad dau funda * [prommm.happy:*)

Răspuns Câştigător
| AlinKun a răspuns:

Ia-o mai usor relaxeazate eu cred ca tii prea mult la el nu ca nu il mai iubesti ca sa scapi de gandirea negativa gandeste-te la momentele in care erati impreuna si la ce va distrati impreuna