| Chryssuu a întrebat:

Salut TPUhappyhappy Sa va zic prb meabig grin Deci eu am stat ca un baiat... dar el m`a folosit.Acum iar stau ca el.si m`am sarutat ca el.si il iubesc chiar daca m`a folosit inainte.Acum imi este frica sa nu ma foloseasca din nou. El mi-a zis ca ma iubeste acum.ca inainte era mai mult pe vrajeala si din astea. Voi ce credeti ca ma foloseste sau nu? Funditzzaalove strucklove struck

4 răspunsuri:
| Ralluca25 a răspuns:

Mdaa. Te folosește odată, te folosește și a doua oară. Eu nu aș avea încredere în el. La-ș încerca să văd dacă chiar este sincer în ceea ce spune. Nu te încrede prea mult în ce zice. Poate face mișto de tine și de data asta.

| Youcandoit a răspuns:

Fi si tu atenta la gesturile lui, daca se comporta ca inainte poate da
Fi mai precautahappy

| Gmcc a răspuns:

In ce sens te foloseste? Daca nu e cam sensibila intrebarea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noi nu prea stim... daca u care vorbesti cu el nu stii de unde sa stim noi? iti vei da seama in timp de asta insa ai GRIJA sa nu fie PREA TARZIU cand vei realiza adevarulhappy bafta