| CowboyxD a întrebat:

..O intrebare stupida dar totutsi o zic.Deci masturbarea face ca sa nu mai cresti in inaltime? De masturbat eu ma masturbez rar se poate odata in luna sau chiar mai rar ce ziceti?

3 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Unde ai mai auzit si tampenia asta

| girl00 a răspuns:

Din cate stiu eu nu..nu are treaba una cu alta laughing

| CISCO a răspuns:

:-)/\:-) indiferent cata laba faci tot vei creste, apropo sa stii ca nu exista barbat sa nu faca labarolling on the floor multi le este rusine sa recunoasca si spun nu am facut laba niciodata dar ce **** mea ai faci la **** decat o freci pina iese smantana, si fetele baga zi de zi degetu in **** ca asa vrea ce mare scofala asta simte asta face ce e in mana nu-i minciuna concurs de laba care stropeste ma-i departe cu sperma rolling on the floor