| DeNiiiii13 a întrebat:

happy... Puteti sa-mi dati niste statusuri frumoase? :* big grin

Răspuns Câştigător
| AliceCorina13 a răspuns:

Http://statusbun.com/? cat=3 \

11. Pentru avea o viata fericita, trebuie sa ai o minte linistita.
12. Fericirea e ceva ce nu se atinge niciodata… dar in cautarea ei, merita sa alergi toata viata.
Toti avem o pereche de aripi, dar numai cine viseaza invata a zbura…
A avea constiinta curata inseamna a avea memorie proasta.
Dati-mi un vis de trait ca realitatea ma omoara….
Sunt oglinda adevarului uitati-va inauntru si descoperiti golul ce este in voi…
Cei cinstiti sunt inadaptatii societatii.
Impreuna vom cunoaste lumea eu stiu iadul, tu stii raiul, hai sa cunoastem amandoi Paradisul!
Hai sa trecem la fapte ca de vorbe m-am saturat!
Nu sunt un om obisnuit, pentru ca am dreptul sa fiu extraordinar…
Prea multi prosti pentru o tara asa de mica…
Daca o pasarica ti-a soptit ceva…..atunci inseamna ca ai innebunit, pentru ca pasarelele nu vorbesc.
Exista doua cuvinte care iti deschid multe usi……trage si impinge.
Eu n-am ştiut că dacă eşti beat
Te faci deodată acrobat.

nu crede in miracole.bazeazate pe ele.

De ce tot se vorbeste`n lume precum ca viata scurta e
Dar nimeni nu ne poate spune in comparatzie cu ce
De ce?

Vrei sa cunosti lucrurile? privestele de aproape. vrei sa-ti placa? privestele de departe

Fetele/Baietii imi bat in geam. Nu aud, am termopan.

Sunt in iad... vreti sa va trimit ceva cald?

1 răspuns: