| anonim_4396 a întrebat:

Se apropie ziua mea(3 septembrie) happy,si vreau un status mai sweet happy.Imi puteti spune citeva statusuri, as fi recunoscatoare.Dar sa nu para cam laudaros.
(dau fundita)

2 răspunsuri:
| Zeflemitoarea a răspuns:

Tu vrei să pui un status penibil, doar ca să vadă cei din lista ta şi să îţi ureze ceva inutil, cu speranţa că o să mori mâine?

| MeridaOcean a răspuns:

Nu ştiu de unde eşti, nu ştiu cum e vremea pe la tine deci. până şi soarele ştie că azi e ziua mea,big grin de fapt de asta a ieşit, Ca să-mi spună LA MULŢI ANI!

Cam asta am gasit pe net.:d sper ca te-am putut ajuta:*:*