| irina_3672 a întrebat:

Buna!happy Se aproprie ziua mea de nastere love struck[9 mai] si vreau un status mai cute laughing. Daca imi puteti spune cateva statusuri, as fi recunoscatoarewhistling. Dar sa nu sune prea de pitsipoanca :-s [dau funditaaaa whistling]

Răspuns Câştigător
| Ramonaaaa a răspuns:

La multi ani mieblushing
Asa mi-am pus eu statusul de ziua mea:Simplu si la obiectwhistling

14 răspunsuri:
| Didw a răspuns:

Buna :* Uite cateva idei :
-It's my birthday today!
-La multi ani mie :X
-Wyy! Ziua cea mare ziua mea love struck
-Party in my house TIME
-I have a party. Be right back (BRB)

Cam astea. Sper ca iti plac. La multi ani si tot ce iti doresti >big grin

| šρяίηģ a răspuns:

BRB, unii isi serbeaza ziua, desi nu toti isi aminesc de ea (app. daca va amintiti, nu accept cadouri mai ieftine de 100 de lei laughing)

| posmagiu1996 a răspuns:

,, modesta`` frumoasa, floricica, roz mereu, rosu bun negru rau,

| Razor4free a răspuns (pentru posmagiu1996):

A spus status nu sa se laude!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ziua mea e pe 6 smug ...eu cand vreau sa fluier fluier, cand vreau sa petrec ma duc in club

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cautati singura un status. tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am nascut de ziua meabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

(status) astazi e ziua mea dar ma asimt asa de singura de oarice ti nu esti linga mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mjrhnty yrehn gnzht5m jrjn nkxzjkb

| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute

| Razor4free a răspuns:

A mea e azilaughing + ca asta cautam si eu.Mersi la toti!

| Aleeecsaaa a răspuns:

Si ziua mea e in 9 mai happy eu am scris Happy Birth Day my :X.

| Aleeecsaaa a răspuns:

Si ziua mea e in 9 mai happy eu am scris Happy Birth Day my :X.

| ßąßiii a răspuns:

Hi!:X P 9 e si ziua mea.eu la status mi'm pus "Yey a sosit aceea!:X Azi e ziua mea!:X:X:*:*:X:*:Xbig grin"

aaa si app La multi ani!:X:X:X sa fi happy de ziua tha!:X:*big grin