| Darius45633 a întrebat:

Sall TPU, sunt băiat, am 14 ani si vreau sa știu dacă parul din"mijloc" trebuie taiat cand e prea mare? și daca da cu ce?

Răspuns Câştigător
| NobodyCanSeeMe a răspuns:

Il poti taia daca vrei si daca nu, nu.
Eu am 16 ani si l-am taiat de 2 ori cu lama de ras da tot creste la loc si m-am dat batut.
Paru de acolo te deranjeaza doar cand faci sex in rest nu :3
Il poti taia cu orice, cu foarfeca, aparat de ras, aparat de tuns ceara depilatoare.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Parul nu trebuie taiat, are rolul lui acolo, de la mama natura.
Totusi, daca te deranjeaza, poti sa-l mai tunzi un pic, cu foarfeca.