| norbee1994 a întrebat:

Sall TPU, sunt in clasa a 10a si am practica, trebuia sa ma duc la o firma si sa lucrez ceva adica ceva practica sa fac la firma aia nu am gasit nici o firma, si a venit randul sa scriu tot ce am facut ce am lucrat despre firma, si m-am ca poate are cineva o idee sa ma ajute. dau funda vot tot id: norbertszabo74

Răspuns Câştigător
| EFLFRORIN a răspuns:

Degeaba te apuci sa scrii tu in caiet ce "ai facut" tu pe acolo, parca trebuie sa prezinti o foaie cu firma unde ai facut practica, stampila etc. Sau o ai deja. In cazul in care ai deja foaia aceea, depinzand in ce domeniu trebuie sa faci practica, scrii cam ce ai fi putut face pe acolo (de ex. cu ce masinarii ai lucrat, etc, scrii despre ea + ce ai facut tu la ea), + parca orice caiet incepea cu Protectia Muncii.

1 răspuns:
| ??????? a răspuns:

La ce firme trebuia sa mergi? adica firme de ce? ca si eu sunt in clasa a 10a si imi trebuie pusa pe o foaie nu stiu ce stanpila ca si cum eu lucrez la ei.