| poilkjmnb a întrebat:

sunt in clasa a12a la un liceu tehnic big grin! pana acum in clasa a9a a10a si a11a am avut media generala 8 si ceva respectiv 7 si ceva big grin! as avea sanse sa iau bacu? big grin am o mare teama straight face

2 răspunsuri:
| Tin a răspuns:

Apucate de invatat la rom, mate, geo(sau la ce dai) si las-o usor cu celelanate materi care nu-s pentru Bac, axazete pe materile de Bac sa ai Bfthappy

| TheBreak a răspuns:

Eu la examenele nationale am luat media 9. iar media pe ani 9.15. Deci depinde cat de buna esti la materia la care dai bacul! Da-mi un vot (apasa pe gogogo) http://www.resursecs.com/frags/frag.php?player=shut.star