| dekkuu a întrebat:

Termin clasa a 8-a si-mi trebuie sa fac discurs pentru profesoara de fizica si de engleza si sunt batava rog sa ma ajutati cu cateva ideii.Va mutumesc

1 răspuns:
| Alexxe a răspuns:

Salut dekkuu

Doamnei Profesoare de Fizica
Ii multumesc, pentru ca mi-a deschis ochii in legatura cu tot ce se intampla in jurul meu, de legile ce guverneaza acest univers.Acum, totul incepe sa aiba sens, datorita dumneavoastra.

To my english teacher
Thank you for making me speak english, for making me understand a new and exciting language, the most frequent in use. Thank you for the time you spent with me, when I didn't understand something, for explaining me and enlighten my way to the highschool.
Pa-pa.