| anonim_4396 a întrebat:

Sall TPU, termin clasa a VIII-a si impeuna cu colegii am hotarat sa aducem tricouri albe. sa ne semnam fiecare. Am o colega de care imi place enorm, imi puteti spune ce sa scriu pe tricoul ei ca ea sa nu ma uite?

Răspuns Câştigător
| ღBuBuRuZaTaღ a răspuns:

Si daca norii desi se duc / Si iese'n luciu luna / E ca aminte sa-ti aduci / De mine-ntotdeauna.

o melodie ca o soapta... frumos final, plin de melacolia unei chemari si unei cautari de sine...

Poate candva o sa te strang de mana, sa-ti spun :orice s`ar intampla...ramanem impreuna:X

Cel mai frumos cadou este ATENTIA, iar cea mai grea pedeapsa este UITAREA

1 răspuns:
| Pandacorn696 a răspuns:

Pai ea stie ca o placi? scrie-i si tuu foarte frumos ......nu ma uita eu te iubesc foarte mult si nu te voi uita niciodata