| anonim_4396 a întrebat:

o colega de a noastra continua sa faca scandal la ore si sa se certe cu toti colegii, ne gandim sa facem o cerere pe care sa o semnam toti, prin care sa o transferam disciplinar din clasa, imi puteti da un model?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Asta in cel mai bun caz o pot face parintii, nu de alta da semnatura voastra nu are nicio valoare. Nu cred oricum ca va fi mutata asa simplu, se va face o ancheta ceva

| unbaiatanonim a răspuns (pentru suntserios):

Cererea a mai fost facuta de o colega care momentan nu poate veni la scoala. Ce avem noi nevoie este de un model de cerere, nu de pareri. Nu e nevoie de nici un parinte, acea fata are deja un avertisment de la director.