| 233588574774 a întrebat:

sunt in clasa a opta(o termin) si am venit toti la scoala in tricouri albe ca sa ne semnam,cu scopul de a ne lua ramas bun.o fata mi-a scris asa:pentru fanul meu, pup andreea(o cheama andreea).voi credeti ca ma place?

3 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

E doar un mesaj sau poate te simpatizeza.
Peste 10 -15 ani ei zambi la acest mesaj.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă ți-a zis că ești fanul ei, e invers, că tu o admiri pe ea. laughing nu confunda fan cu idol.
E doar un mesaj la misto, glumițe între voi.

| fuckbbi a răspuns:

De ce, daca ti-a scris Pentru fanul meu, te place? Asta inseamna ca nu ii esti chiar atit de neimportant, tine la tine, te stimeaza, dar doar ca un prieten, nimic mai mult, si oricum daca esti a opta, nu cred sa va mai revedeti happy