| Hirom a întrebat:

Tocmai am instalat GOOGLE CHROME pe pc-ul meu si am vazut la prieteni acasa ca ei au sus in stanga o casuta in care apare + si cand dau acolo le apare pe ecran mai multe site-uri dar la mine nu apare, apara babyon search si nu stiu cum sa setez sa imi apara. Daca stiti dati-mi un raspuns detaliat
DAU fundita!
Scuzati categoria dar la celelalte nu mia ras nmn!

Răspuns Câştigător
| LolaLollita a răspuns:

Ceea ce zici tu de acel plus in stanga ca arata mai multe site-uri, sunt site-urile cel mai des folosite. Daca tu abia ti-ai instralat chrome, e logic sa nu aiba ce site-uri sa-ti apara.

Ca sa scapi de babylon search, intra in Setari -> Deschideţi o anumită pagină sau un set de pagini. Setaţi paginile.
Aici setezi google.ro/com, cum vrei.
Apoi, la Cautati -> Setaţi ce motor de căutare este utilizat atunci când se caută din caseta polivalentă.
setezi google.

1 răspuns:
| byutsaa a răspuns:

Probabil ei au salvate pagini ca marcaje in acel browsertongue