| Patrick_7552 a întrebat:

va rog dati-mi cal mai frumos status de dragoste pentru o fata pls

3 răspunsuri:
| Mauve a răspuns:

Sincera sa fiu acel status ar trebui sa vina chiar din inima ta.Ar trebui sa fie "unicat" nu unul copiat de pe net.Asa ii arati fetei adevaratele tale sentimente, nu unele compuse de altii.Iti spun eu, o s-o impresioneze mult mai mult daca nu il copiezi.

| Patrick_7552 explică:

Ms de sfat smile

| Anacooooooooooolllllllllllll a răspuns:

E atat de frumos sa gasesti sentimentul pierdut. E atat de frumos sa oftezi dupa primul sarut. E atat de frumos sa iubesti si sa fii iubit.