| b06dan1x7 a întrebat:

vrea cineva un sony playstation 2 modat toatee accesorile(e modat prin card) e modelul nou ps-ul l-am folosit de maxim 10 ori si e bun, merge nu are nimic, il dau ca sunt disperat in urma cu ceva vreme dupa un iphone si il dau numai la schimb. cu iphine, bmx, galaxy, n97, xperia. si cam atat daca vrea cineva spuneti fara frica (dau fundita cu mare PLACERE)

3 răspunsuri:
| VladsBoss99 a răspuns:

Un ps2 este 400 lei-500lei iar un galaxi si un iphone sunt vreo 3000 lei.Nu o sa gasesti pe nimeni

| Dolceboy a răspuns:

Esti cu capul ma tu cu 40 de euro (valoarea ps2) vrei iphone? mno stiu ca iti poate dauna raspunsul meu da oricum nu iti rasp nimeni asa ca nu-i bai laughinglaughing)

| b06dan1x7 explică:

Am zis ca vreau 2g si ala e acelasi pret dar eu le vreau folosite dar nu stricate.